Galerija

2021

  • Rotaļas sniegā
Rotaļu rīts Zinību dienā 01.09.2022.

Jauno mācību gadu uzsākam ar jautrām dziesmām, dejām un rotaļām, gardiem našķiem un interesantām aktivitātēm grupu laukumos!

Olimpiskā diena 22.04.2022.

Šodien mūsu saimei- olimpiskā vingrošana, izturības skrējiens, jautras kustību aktivitātes. Sportistiem arī veselīgs cienasts - bērzu sula un ķiploku grauzdiņi. #Mēs esam sportiņā!

Lieldienas bērnudārzā 14.04.2022.

Skaistie pavasara svētki visai mūsu pirmsskolas saimei kopā esot- ar telpu rotāšanu, olu krāsošanu, saldo maizīšu cepšanu, gardiem cienastiem un dažādām jautrām aktivitātēm!

Zaļie svētki 23.09.2021.

Ar priecīgu smaidu sejās, asprātīgiem uzdevumiem, zaļiem solījumiem, jautrām dejām, gardiem cienastiem un vērtīgām dāvanām kopā ar Gudro Pūci un saviem draugiem esam godam nosvinējuši Ekoskolu vēstnieku statusa iegūšanu!

Priecīgs lai prāts! 01. 09. 2021.

Jauno mācību gadu uzsākām ar jautrām dejām, sirsnīgām svētku uzrunām, krāsainiem ziepju burbuļiem, saldiem našķiem un dažādām interesantām aktivitātēm grupu laukumos. Lai mums visiem tikpat darbīgs un priecīgs viss gads!

EBD projekta noslēguma pasākums 31.05.2021.

Ar jautrām dejām, daždažādām interesantām aktivitātēm un saldu cienastu bērniem no mums atvadījās brīnišķīgie brīvprātīgie jaunieši Anete, Alesia un Kristofs.

Āra nodarbību diena 20.05.2021.

Gaisa pūķi un ziepju burbuļi, vējdzirnaviņas un papīra lidmašīnas, virpuļspalvas un ūdens burvju spēks, un pat enerģiskā deja- tik vējaina un krāsaina bija šī Enerģiskā diena!

Velo diena 14.05.2021.

Velo dienā vecākie bērni kopā ar skolotājām un brīvprātīgajiem jauniešiem, Pašvaldības policistu pavadīti, devās garā braucienā pa Spārītes parka celiņiem. Savukārt, mazākie bērni un skrejriteņu īpašnieki sacentās veiklības trasēs bērnudārza teritorijā. Nelielais lietus nemaz netraucēja!

Jautrās Lieldienas 01.04.2021.

Priecīgas un krāsainas Lieldienas- olu krāsošana un vārīšana mijās ar jautrām sportiskām aktivitātēm, kuras šoreiz bija sagatavojuši Lieldienu zaķi Anete, Kristofs un Alesia! Jaunieši bija parūpējušies arī par gardiem cienastiem.


2020
  • Rotaļu rīts Latvijas svētkos
Ziemassvētku pasākums 22.12.2020.

Ziemassvētku vecītis un čaklie rūķi dziedāja un rotaļājās kopā ar bērniem, kā arī cienāja visus ar siltu tēju un pīrādziņiem. Neizpalika arī dzejoļi, nopietnas sarunas un saldās dāvanas.

Ekoskolu Rīcības dienas 2020

Izaicinājumi sabiedrībai iesaistīties dabai draudzīgās rīcībās, makulatūras un bateriju vākšana, papīra un rotaļlietu izgatavošana, diena bez auto- tik daudz #LabiDarbiPasaulei vienā nedēļā!

Āra nodarbību diena 05.11.2020.

Āra nodarbību dienā Rūķis aicināja bērnus kļūt par zinātniekiem un risināt dažādas mīklas un uzdevumus par dabas daudzveidību mūsu pirmsskolas teritorijā. Bija arī jautras kustību aktivitātes un cienasts- zāļu tēja ar ķiplokmaizītēm, lai visiem stipra veselība!

Basketbola diena 24.09.2020.

Eiropas sporta nedēļā pie mums ciemojās Sporta skolas basketbola treneri, kuri ne vien vadīja interesantas aktivitātes bērniem, bet arī mācīja un demonstrēja, kā trāpīt bumbu grozā!

Olimpiskā diena 18.09.2020.

Pēc iesildīšanās, pat divas reizes izpildot Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu, bērni kopā ar sporta skolotāju devās arī draudzības skrējienā apkārt bērnudārziņam! #Mēs esam SPORTIŅĀ!

Kartupeļu talka 16.09.2020.

Rudentiņ, bagāts vīrs, Daudz tu mums dāvināji! Visi talcinieki strādāja čakli un novāca ne vien kartupeļus, bet arī tomātus un kabačus! Jaunajās dobēs izaugusi lieliska raža.

Velodiena 5-6-gadniekiem 11.09.2020.

Pēc kārtīgas izvizināšanās pa Gulbīšu parka celiņiem laipno pašvaldības policistu pavadībā, bērni ar lielu aizrautību piedalījās ātrbraukšanā un pārbaudīja savu veiklību dažādās šķēršļu joslās. Priecīga, draudzīga un sportiska diena!

Zinību diena 01.09.2020.

Prieks par tikšanos ar draugiem, jautras rotaļas, dziesmas un spēles- un jaunais mācību gads mūsu 5-6-gadniekiem var sākties!

19.06. Līgo svētki bērnudārzā

Pašā vasariņas viducī ar dziesmām, rotaļām, sieru un pīrāgiem svinam skaistos līgo svētkus.

2019

  • Zaļie svētki
Rotaļu rīts, Latvijas svētkus gaidot

Skanīgās dziesmas, jautrās rotaļas, priecīgā muzicēšana un mūsu visu sirsniņas, tev, Latvija, Dzimšanas dienā!

Ekoskolu rīcības dienas 2019

Foto akcija ģimenēm, zaļā solījuma apgūšana, pastaigas un pārgājieni, interaktīvas nodarbības; visa šīs aktivitātes vienoja moto: Maini savi, nevis klimatu!

Sešgadnieki kopā ar vecākiem Līgatnes dabas takās 18.10.2019.

Meža dzīvnieku iepazīšana, dabas vērošana, gara pastaiga un pat drosmīga uzkāpšana 22 m augstajā skatu tornī, lai redzētu virs koku galotnēm- tik dažādi piedzīvojumi sagaidīja bērnus un vecākus šajā brīnišķīgajā mācību ekskursijā.

Dzīvnieku aizsardzības dienas pasākums 04.10.2019.

Šajā dienā pie mums ciemojās vairāki sunīši, kas gan ļāvās bērnu sajūsmai un glāstiem, gan arī demonstrēja, ko suņu skolā iemācījušies. Īpašu prieku bērniem radīja iespēja suņus nedaudz pavadāt pavadiņā. Savukārt, mūsu mīlestības apliecinājums dzīvniekiem ir dāsni ziedotā suņu un kaķu pārtika. Paldies visiem!

Rotaļas ar Miķelīti 30.09.2019.

Kopā ar Miķelīti bērni dziedāja, gāja rotaļās, muzicēja un minēja muzikālas mīklas. Izdevās priecīgi un skanīgi svētki!

Miķeļdienas salātu darbnīca 27.09.2019.

Miķeļdienu gaidot, bērni kopā ar pieaugušajiem čakli gatavoja dažādus gardumus no rudens veltēm un pēc tam gardām mutēm tos notiesāja. Kas gan var būt labāks par savām rokām gatavotiem ēdieniem!

Velodiena 23.09.2019.

Pēc lieliska velobrauciena pilsētas ielās pašvaldības policistu vadībā bērni aizrautīgi demonstrēja savas velobraukšanas prasmes, pārvarot dažādas šķēršļu joslas, un vingrinājās braukt ne vien ātri, bet arī droši.

Olimpiskā diena 20.09.2019.

Olimpiskā diena sākās ar kopīgu vingrošanu un turpinājās ar dažādām aizraujošām sportiskām aktivitātēm visapkārt bērnudārzam. Tu vari, ja tu dari!

Sāksim mācīties! 02.09.2019.

Jauno mācību gadu uzsākām ar priecīgu rotaļāšanos PRIEDĒS un dažādām aktivitātēm grupu laukumos. Ar prieku savā saimē uzņēmām jaunus draugus- brīvprātīgos jauniešus Svenu un Dāvidu. Lai mums visiem veiksmīgs jaunais darba gads!

EBD projekta noslēguma pasākums 24.05.2019.

Projekta "Ready, steady, go" noslēguma pasākumā bērni kopā ar vecākiem piedalījās dažādās brīvprātīgo jauniešu piedāvātajās sportiskās aktivitātēs, spēlēja futbolu un cienājās ar gardo zupu. Paldies, Flo, par kopā pavadīto laiku!

Svētki Ūdens vīriņam 23.05.2019.

Starptautiskajā Āra nodarbību dienā bērni no sirds rotaļājās ar ūdeni- pētīja, eksperimentēja, muzicēja, zīmēja, krāsoja, veidoja dubļu kūkas, peldināja laiviņas, draiskojās un šļakstinājās. Arī pusdienas svaigā gaisā visiem garšoja lieliski. Šī bija laimīgākā diena bērnudārzā, teica bērni.

Mūsu skaistās Lieldienas 18.04.2019.

Saules staru siltums, putnu balsis, dzidrās kokles skaņas, dziesmas un jautras rotaļas, olu krāsošana, vārīšana un ripināšana, šūpošanās, gardie pīrādziņi un saldie pārsteigumi- tik raibas bija mūsu saimes Lieldienas!

Mācību ekskursija uz "Dzirnavsilu" 11.04.2019.

5-6-gadnieku grupas bērni kopā ar skolotājām devās meklēt pavasara vēstnešus- pirmās vizbulītes un zaķskābenes mežmalā, gulbjus un pīles ezerā.

Folkloras svētki Gulbenes dzimšanas dienā 25.02.2019.

Ar tautasdziesmām, rotaļām un dejām priecīgi svinējām savas pilsētas svētkus. Mēs visi dārziņā esam braši muzikanti, kas dzīvo Gulbenē!

Ziemas prieki 2019

Ar prieku izdzīvojam laiku, kad visapkārt valda balta sniega pasaka.


2018
  • Sportojam kopā ar ģimenēm
Rotaļu rīts 100 gadi Latvijai!  15.11.2018.

"Daudz laimes, Latvija, no sirds tev vēlam!" šos skaistos vārdus visa pirmsskolas saime izdejoja un izdziedāja rotaļu rītā. Pasākuma noslēgumā Florians cienāja ar gardo spēka maizi.

Ekoskolu Rīcības dienas 2018

Auduma iepirkumu maisiņu apgleznošana, iepirkšanās bez liekiem plastmasas iepakojumiem, darbošanās kopā ar Gulbenes 2.vidusskolas skolēniem, avīzītes "Zaļie Padomi" izdošana, rotaļlietu izstādes veidošana- tik notikumiem bagāta izvērtās šī Rīcības nedēļa!

Āra nodarbību diena 1.11.2018.

Jautras rotaļas, eksperimenti ar ūdeni, dabas vērojumi, ugunskurs un pusdienas ārā- visa dienas pirmā puse tika pavadīta svaigā gaisā.

5-6-gadnieku rudens ekspedīcija uz Spārītes parka dīķi 17.10.2018.

Kāda ūdenstilpe ir Spārītes parkā? Kas ir sala? Kādi augi aug dīķa krastā? Uz šādiem jautājumiem kopīgiem spēkiem tika meklētas atbildes.

Rudens balle kopā ar Rudens rūķi 11.10.2018.

Jautrā ballītē kopā ar Rudens rūķi bērni dziedāja, rotaļājās, minēja mīklas un izteiksmīgi deklamēja uz Rudens rūķa skatuves. Arī rudenīgie cienasti garšoja lieliski!

Miķeļdienas rudens salātu darbnīca 28.09.2018.

Miķeļdienu gaidot, bērni kopā ar pieaugušajiem čakli gatavoja salātus no rudens veltēm un pēc tam gardām mutēm tos notiesāja. Kas gan var būt labāks par pašgatavotiem gardumiem!

Velobraukšana Olimpiskajā dienā 21.09.2018.

Olimpiskajā dienā bērni ne vien cītīgi vingroja, bet arī piedalījās daudzveidīgās velobraukšanas aktivitātēs.

Visi draugi kopā nāk! 03.09.2018.

Zinību dienas rotaļu rītā priecājāmies par satikšanos pēc vasaras atpūtas un uzņēmām savā saimē jaunu brīvprātīgo- austrieti Florianu. Pie mums ciemojās arī Rūķis no novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļas!

EBD projekta noslēguma pasākums 29.05.2018.

Ar daudzveidīgām sportiskām aktivitātēm, kuras vadīja brīvprātīgie jaunieši no Vācijas, Spānijas un Portugāles, dāvanām, kūkām un šokolādes sirsniņām projekta "Creative together!" noslēguma pasākumā mūsu bērnudārza saime pateicās Lea par kopā pavadītu interesantu, dažādiem darbiem piesātinātu mācību gadu. Uz redzēšanos, Lea!

Ģimeņu svētki 25.05.2018.

Latvijas 100-gadi gaidot, šajā pavasarī Ģimeņu svētkus svinējām kopā ar etno kompāniju "Zeidi". Gan mazie, gan lielie apliecināja- es mācēju danci vest līkumiņu līkumiem!

Āra nodarbību diena 17.05.2018.

Kopā ar tūkstošiem skolu visā pasaulē piedalījāmies starptautiskā aktivitātē- Āra nodarbību dienā. Šī ir labākā diena dārziņā, teica bērni!

Velodiena 10.05.2018.

Velobraucēju svētki sākās ar sarunu par drošības noteikumiem ar pašvaldības policijas darbiniekiem. Tad- sengaidītais izbrauciens visiem kopā pa Gulbīšu parka celiņiem un dažādas ātruma un veiklības stafetes . Noslēgumā- diplomi visiem aktīvajiem un draudzīgajiem velodienas dalībniekiem!

Lieldienas bērnudārzā 29.03.2018.

Lieldienas sagaidījām ar raibām oliņām un jautrām rotaļām!

Svētki tautasdziesmai 26.02.2018.

Kā skaists Gulbenes Dzimšanas dienas svētku turpinājums rotaļu rīts "Svētki tautasdziesmai" aizritēja, skanīgi dziedot un iznesīgi dejojot. Bērni dziesmās godināja saulīti, gāja rotaļās "Kas dārzā" un "Gribam zināt", izdejoja "Tūdaliņu", un "Plaukstiņpolku", "Pērkonīti" un "Kur tad tu nu biji", u.c. rotaļdejas. Mums patika dziedāt tautasdziesmas un rotaļāties, teica bērni.

Cittautu bērnu rotaļu rīts 30.01.2018.

Šoreiz kopā ar bērniem rotaļājās arī brīvprātīgā jauniete Lea un viņas uzaicinātie ciemiņi portugālis Nuno un spāniete Ireni. Bērni sasveicinājās, izmantojot portugāļu tautas rotaļu, vingrināja pirkstiņus ar angļu tautas rotaļu, vācu bērnu rotaļā mācījās atšķirt labo un kreiso roku. Lietuviešu un igauņu rotaļas mudināja mazuļus skaitīt un jautri lēkāt. Taču sevišķu sajūsmu izraisīja Nuno piedāvātā sportiskā aktivitāte!

Izgatavojam putnu barotavas

Janvārī, kad uzsnidzis ilgi gaidītais sniegs, vecāko grupu bērni kopā ar brīvprātīgajiem jauniešiem Lea un Frančesko un ekopadomes vecāku pārstāvi Ilzi mācās par putniem un izgatavo putnu barotavas. Tagad zinām- barotavā vienmēr jābūt daudzveidīgam cienastam!


2017
Latvijai 99!  Rotaļu rīts 16.11.2017.

Ar skanīgām dziesmām, jautrām rotaļdejām, atjautīgām atbildēm uz jautājumiem par Latviju un veselīgiem našķiem pasākuma noslēgumā visi kopā draudzīgā pulciņā svinējām savas valsts Dzimšanas dienu!

Ekoskolu Rīcības dienas 30.10.-3.11.2017.

Piedalījāmies nodarbībās par veselīgu uzturu, gatavojām paši un cienājām vecākus, mācījāmies šķirot atkritumus, vācām makulatūru, mācījāmies mūsu zaļo solījumu- tika darbīgas un aktīvas šogad bija mūsu Rīcības dienas!

6-gadnieki Līgatnes dabas takās 27.10.2017.

Mūsu sešgadnieki kopā ar saviem vecākiem un brīvprātīgo jaunieti Lea Līgatnes dabas takās apciemoja dzīvniekus un iepazina Latvijas dabas daudzveidību.

Rudens balle ar lietussargiem 18.10.2017.

Dziesmas par krītošām lapām un rudens vitamīniem mijās ar jautrām rotaļām ar kastaņiem un akmentiņiem, gadījās "nejauši" iekāpt kādā peļķē, bet no nejaukā lietus varēja paslēpties zem krāsainiem lietussargiem. Bija jautri un interesanti!

Dzīvnieku aizsardzības diena 4.10.2017.

Starptautiskajā Dzīvnieku aizsardzības dienā pie mums ciemojās Latvijas Valsts robežsargi un viņu palīgi no Viļakas pārvaldes Kinoloģijas nodaļas . Ar nezūdošu interesi vērojām, kā kopā ar cilvēkiem strādā gudrie suņi.

Rotaļas ar Miķelīti 28.09.2017.

Miķeļdienu gaidot, bērni rotaļājās ar lapām, zīlēm, kastaņiem un čiekuriem, dziedāja dziesmas, minēja mīklas un pat spēlēja rudens orķestrī!

Olimpiskā diena 22.09.2017.

Olimpiskās dienas rītā priecīgi un apņēmības pilni kopā vingroja visi- gan lieli, gan mazi! Pēc tam bērniem sportiskas atrakcijas vadīja basketbola komandas "Buki" treneris Katrīnas un Kristīnes tētis Artūrs.

Lea sagaidīšanas pasākums 12.09.2017.

Mūsu brīvprātīgā Lea uzņemšanas pasākumā vadīja sportiskās aktivitātes, savukārt mājinieki, dziedot ģitāras pavadījumā, mācīja latviešu tautas dziesmas, rotaļas un valodu. Meitene saņēma daudz mīļu dāvanu no bērniem un pedagogiem un cienāja visus ar saldiem kārumiem.

Zinību dienas rotaļu rīts "Veram burvju durtiņas!" 01.09.2017.

Jaunais mācību gads mūsu bērnudārzā iesākās ar prieku par atkalredzēšanos pēc vasaras brīvdienām, bērnu smaidiem un jautrām muzikālām rotaļām!

Līgosvētki bērnudārzā 21.06.2017.

Katru gadu Jānīts nāca Savus bērnus apraudzīt: Vai ir lieli izauguši, Vai darbiņi padarīti! Līgo! Līgo!

Bērnu svētki Litenē 1.06.

1.jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, mūsu 5-6-gadnieki piedalījās novada bērnu svētkos "Laimīgā zeme" Litenes estrādē. Negantajam vējam spītējot, mūsējie braši dejoja un aktīvi darbojās radošajās darbnīcās.

Krājam veselības kilometrus!

Pirmdien, 29.maijā, Latvijas veselības nedēļu iesākām ar velodienu. Pašvaldības policistu un skolotāju pavadīti, bērni devās velobraucienā pa Gulbīšu parka celiņiem. Pēc tam sekoja dažādi veiklas braukšanas vingrinājumi bērnudārza teritorijā. Paldies atsaucīgajiem pašvaldības policistiem par piedalīšanos pasākuma organizēšanā!

Svinam Lieldienas 13.04.2017.

Ar šūpošanos, olu krāsošanu un ripināšanu, ar olu kaujām un jautrām rotaļām, lietum spītējot, Lieldienas mūsu bērnudārziņā ir nosvinētas!

Muzikāls pasākums "Gudrās pūces skola" 23.03.2017.

Atzīmējot starptautisko Meža dienu, Gudrā pūce aicināja bērnus uz muzikālu pasākumu, kurā visi meža iemītnieki- putniņi, zvēriņi, kukainīši- dziedot, klausoties un rotaļājoties papildināja zināšanas par norisēm mežā pavasarī. Pūce arī dāvināja bērniem medaļas un cienāja ar gardām meža dzērvenēm!

Gulbenes dzimšanas dienas svinības 23.02.2017.

Mazie gulbenieši savas pilsētas svētku dienas pasākumā droši deklamēja, skanīgi dziedāja un spēlēja, priecīgi rotaļājās un noslēgumā cienājās ar svētku kliņģeri. Daudz laimes Dzimšanas dienā, Gulbene!

Spilvenu balle 14.02.2017.

Sirsniņām rotājušies, kā jau Valentīndienā piederas, bērni no sirds priecājās Spilvenu ballē. Spilvenu fejas piedāvātie uzdevumi bija daudzveidīgi un neparasti, savukārt, Anabellas dāvātie našķi- saldi un garšīgi. Forša ballīte- teica bērni.

Prezentācija "Kartona kastes otra dzīve"

30.janvārī ar skaistu prezentāciju noslēdzās divu iepriekšējo nedēļu darbs- rotaļlietu izgatavošana no dažādām kartona kastēm. Visi darbi ir pārsteidzoši un brīnišķīgi! Lai bērniem prieks rotaļāties!

Pasaules Sniega diena 16.01.2017.

Nu nāciet un sāciet- ar jokiem caur kokiem: cik jauki laukā- sniegs tik tīrs! Var drāzties un gāzties, var velties un celties, un jāsaveļ vēl sniegavīrs... Šis dzejolītis lieliski raksturo mūsu sportisko aktivitāti Sniega dienā!


2016
Rotaļas sniegā 8.decembrī

Sniega pietika tieši tik ilgam laikam, lai paspētu pavizināties ar ragaviņām, uzcelt sniegavīru ģimeni, uzspēlēt hokeju un pat nedaudz pagaršot šo balto brīnumu ;) Bija jautri!

Mēs Latvijai

15.novembrī, sagaidot mūsu Latvijas svētkus, vēlreiz atskatījāmies uz Ekoskolu rīcības dienās paveikto un uzzināto. Mēs gribam, lai Latvijā gaiss ir tīrs, meži ir bez atkritumiem, lai aug ozolu birzis! Esam arī iemācījušies, ka katra mūsu rīcība ietekmē pasauli.

Ekoskolu rīcības dienas 2016

Gan rotaļnodarbībās, gan, darbojoties kopā ar lielajiem skolēniem no Gulbenes 2. vidusskolas un Gulbenes Valsts ģimnāzijas, mācījāmies saprast, ka katra mūsu rīcība ietekmē visu pasauli.

Rudens krāsas bērnu darbos

Izmantojot dažādus dabas materiālus, bērni kopā ar skolotājām rotaļnodarbībās ir radījuši brīnišķīgus mākslas darbus, kas mūsu rudeni dara priecīgāku un vēl krāsaināku!

Dzīvnieku draugu tikšanās 7.oktobrī

Dzīvnieku aizsardzības dienu svinējām kopā ar Ķepaiņu draugu kluba vadītāju, kā arī diviem brīnišķīgiem suņukiem- Čapiju un Marselu, kuri kopā ar savām saimniecēm Daigu un Ilutu bija atnākuši parādīt bērniem, ko ir iemācījušies!

Āra nodarbību diena

6.oktobrī iesaistījāmies starptautiskā aktivitātē "Āra nodarbību diena". Stiprais vējš nemaz netraucēja iepazīt un pētīt kokus sava bērnudārza teritorijā.

Miķeļdiena

Rotaļas, dejas un dziesmas, krāsainas lapas, zīles, kastaņi, lielākie dārzeņi, augļi un ogas, kādi izauguši mūsu dārzos- tāda bija mūsu ražas svētku diena!

Velodiena 14.09.2016.

Esam īsti riteņbraucēji- zinām drošības noteikumus, protam gan ātri braukt un veikli pārvarēt dažādus šķēršļus, gan draudzīgi dalīties, ja kādas savs braucamrīks palicis mājās!

Zinību diena 01.09.2016.

Jaunais mācību gads mūsu bērnudārzā iesākās ar jautrām rotaļām un dejām kopā ar draugiem no meža- zaķēnu, lāci, vilku un alnīti.

Projekta ''Ēdam atbildīgi" pilotgada noslēguma pasākums

Piepūšamās atrakcijas, tautas deju koncerts, tiešā pirkšana, pavasara vitamīnu zupa, aktivitātes grupu laukumos- tāds bija mūsu ekoskolas mācību gada noslēguma pasākums, jo visi gadu cītīgi strādājām vides izglītības projektā .

Lielā talka grupu laukumos 22.aprīlī

Lietus un vējš talciniekus nebiedē! Grupu laukumos bērni strādā kopā ar vecākiem, lai mūsu apkārtne kļūtu vēl košāka!

24. martā- Lieldienas klāt!

Kas par krāsām- košas, košas! Kas par olām- raibas, raibas! Kas par dienām- lielas, lielas! Lieldienas!

Amatnieku nedēļas darbi

No 29. februāra līdz 4. martam, Amatnieku nedēļas laikā bērni darbojās kopā ar kokapstrādes meistaru Arvi Rubeni un Gulbenes 2. vidusskolas 9. klases skolēniem, kuri rosināja un palīdzēja darināt jaunas lietas no džinsu auduma.

Meteņbērni spēkojas

Tāpat kā dabā ziema cīnās ar pavasari, 18. februārī arī bērni spēkojās- kurš veiklāks, kurš izturīgāks, kurš stiprāks, kurš jautrāks. Kas uzvarēja? Pavasaris, protams!

Mini, mini mīkliņu, manu draudziņ!

27. janvārī radošā un priecīgā gaisotnē bērni viens otram uzdeva muzikālas, ritmiskas, domājamas un zīmējamas mīklas. Saliekot prātus kopā, tās visas tika arī atminētas!

Rotaļas sniegā

12. janvārī, kad sals vairs nebiedē, ar prieku nododamies rotaļām sniegā. Vizināšanās ar ragaviņām, sniega eņģeļu veidošana, sniega celtņu krāsošana patīk visiem! Tikai sniega gan vēl pamaz. Tādēļ lūdzam- Sniega māte, sūti mums sniegu vēl un vēl! Lai prieki turpinās!


2015

no images were found