Galerija

2019

  • Zaļie svētki
EBD projekta noslēguma pasākums 24.05.2019.

Projekta "Ready, steady, go" noslēguma pasākumā bērni kopā ar vecākiem piedalījās dažādās brīvprātīgo jauniešu piedāvātajās sportiskās aktivitātēs, spēlēja futbolu un cienājās ar gardo zupu. Paldies, Flo, par kopā pavadīto laiku!

Svētki Ūdens vīriņam 23.05.2019.

Starptautiskajā Āra nodarbību dienā bērni no sirds rotaļājās ar ūdeni- pētīja, eksperimentēja, muzicēja, zīmēja, krāsoja, veidoja dubļu kūkas, peldināja laiviņas, draiskojās un šļakstinājās. Arī pusdienas svaigā gaisā visiem garšoja lieliski. Šī bija laimīgākā diena bērnudārzā, teica bērni.

Mūsu skaistās Lieldienas 18.04.2019.

Saules staru siltums, putnu balsis, dzidrās kokles skaņas, dziesmas un jautras rotaļas, olu krāsošana, vārīšana un ripināšana, šūpošanās, gardie pīrādziņi un saldie pārsteigumi- tik raibas bija mūsu saimes Lieldienas!

Mācību ekskursija uz "Dzirnavsilu" 11.04.2019.

5-6-gadnieku grupas bērni kopā ar skolotājām devās meklēt pavasara vēstnešus- pirmās vizbulītes un zaķskābenes mežmalā, gulbjus un pīles ezerā.

Folkloras svētki Gulbenes dzimšanas dienā 25.02.2019.

Ar tautasdziesmām, rotaļām un dejām priecīgi svinējām savas pilsētas svētkus. Mēs visi dārziņā esam braši muzikanti, kas dzīvo Gulbenē!

Ziemas prieki 2019

Ar prieku izdzīvojam laiku, kad visapkārt valda balta sniega pasaka.


2018
  • Sportojam kopā ar ģimenēm
Rotaļu rīts 100 gadi Latvijai!  15.11.2018.

"Daudz laimes, Latvija, no sirds tev vēlam!" šos skaistos vārdus visa pirmsskolas saime izdejoja un izdziedāja rotaļu rītā. Pasākuma noslēgumā Florians cienāja ar gardo spēka maizi.

Ekoskolu Rīcības dienas 2018

Auduma iepirkumu maisiņu apgleznošana, iepirkšanās bez liekiem plastmasas iepakojumiem, darbošanās kopā ar Gulbenes 2.vidusskolas skolēniem, avīzītes "Zaļie Padomi" izdošana, rotaļlietu izstādes veidošana- tik notikumiem bagāta izvērtās šī Rīcības nedēļa!

Āra nodarbību diena 1.11.2018.

Jautras rotaļas, eksperimenti ar ūdeni, dabas vērojumi, ugunskurs un pusdienas ārā- visa dienas pirmā puse tika pavadīta svaigā gaisā.

5-6-gadnieku rudens ekspedīcija uz Spārītes parka dīķi 17.10.2018.

Kāda ūdenstilpe ir Spārītes parkā? Kas ir sala? Kādi augi aug dīķa krastā? Uz šādiem jautājumiem kopīgiem spēkiem tika meklētas atbildes.

Rudens balle kopā ar Rudens rūķi 11.10.2018.

Jautrā ballītē kopā ar Rudens rūķi bērni dziedāja, rotaļājās, minēja mīklas un izteiksmīgi deklamēja uz Rudens rūķa skatuves. Arī rudenīgie cienasti garšoja lieliski!

Miķeļdienas rudens salātu darbnīca 28.09.2018.

Miķeļdienu gaidot, bērni kopā ar pieaugušajiem čakli gatavoja salātus no rudens veltēm un pēc tam gardām mutēm tos notiesāja. Kas gan var būt labāks par pašgatavotiem gardumiem!

Velobraukšana Olimpiskajā dienā 21.09.2018.

Olimpiskajā dienā bērni ne vien cītīgi vingroja, bet arī piedalījās daudzveidīgās velobraukšanas aktivitātēs.

Visi draugi kopā nāk! 03.09.2018.

Zinību dienas rotaļu rītā priecājāmies par satikšanos pēc vasaras atpūtas un uzņēmām savā saimē jaunu brīvprātīgo- austrieti Florianu. Pie mums ciemojās arī Rūķis no novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļas!

EBD projekta noslēguma pasākums 29.05.2018.

Ar daudzveidīgām sportiskām aktivitātēm, kuras vadīja brīvprātīgie jaunieši no Vācijas, Spānijas un Portugāles, dāvanām, kūkām un šokolādes sirsniņām projekta "Creative together!" noslēguma pasākumā mūsu bērnudārza saime pateicās Lea par kopā pavadītu interesantu, dažādiem darbiem piesātinātu mācību gadu. Uz redzēšanos, Lea!

Ģimeņu svētki 25.05.2018.

Latvijas 100-gadi gaidot, šajā pavasarī Ģimeņu svētkus svinējām kopā ar etno kompāniju "Zeidi". Gan mazie, gan lielie apliecināja- es mācēju danci vest līkumiņu līkumiem!

Āra nodarbību diena 17.05.2018.

Kopā ar tūkstošiem skolu visā pasaulē piedalījāmies starptautiskā aktivitātē- Āra nodarbību dienā. Šī ir labākā diena dārziņā, teica bērni!

Velodiena 10.05.2018.

Velobraucēju svētki sākās ar sarunu par drošības noteikumiem ar pašvaldības policijas darbiniekiem. Tad- sengaidītais izbrauciens visiem kopā pa Gulbīšu parka celiņiem un dažādas ātruma un veiklības stafetes . Noslēgumā- diplomi visiem aktīvajiem un draudzīgajiem velodienas dalībniekiem!

Lieldienas bērnudārzā 29.03.2018.

Lieldienas sagaidījām ar raibām oliņām un jautrām rotaļām!

Svētki tautasdziesmai 26.02.2018.

Kā skaists Gulbenes Dzimšanas dienas svētku turpinājums rotaļu rīts "Svētki tautasdziesmai" aizritēja, skanīgi dziedot un iznesīgi dejojot. Bērni dziesmās godināja saulīti, gāja rotaļās "Kas dārzā" un "Gribam zināt", izdejoja "Tūdaliņu", un "Plaukstiņpolku", "Pērkonīti" un "Kur tad tu nu biji", u.c. rotaļdejas. Mums patika dziedāt tautasdziesmas un rotaļāties, teica bērni.

Cittautu bērnu rotaļu rīts 30.01.2018.

Šoreiz kopā ar bērniem rotaļājās arī brīvprātīgā jauniete Lea un viņas uzaicinātie ciemiņi portugālis Nuno un spāniete Ireni. Bērni sasveicinājās, izmantojot portugāļu tautas rotaļu, vingrināja pirkstiņus ar angļu tautas rotaļu, vācu bērnu rotaļā mācījās atšķirt labo un kreiso roku. Lietuviešu un igauņu rotaļas mudināja mazuļus skaitīt un jautri lēkāt. Taču sevišķu sajūsmu izraisīja Nuno piedāvātā sportiskā aktivitāte!

Izgatavojam putnu barotavas

Janvārī, kad uzsnidzis ilgi gaidītais sniegs, vecāko grupu bērni kopā ar brīvprātīgajiem jauniešiem Lea un Frančesko un ekopadomes vecāku pārstāvi Ilzi mācās par putniem un izgatavo putnu barotavas. Tagad zinām- barotavā vienmēr jābūt daudzveidīgam cienastam!


2017
Latvijai 99!  Rotaļu rīts 16.11.2017.

Ar skanīgām dziesmām, jautrām rotaļdejām, atjautīgām atbildēm uz jautājumiem par Latviju un veselīgiem našķiem pasākuma noslēgumā visi kopā draudzīgā pulciņā svinējām savas valsts Dzimšanas dienu!

Ekoskolu Rīcības dienas 30.10.-3.11.2017.

Piedalījāmies nodarbībās par veselīgu uzturu, gatavojām paši un cienājām vecākus, mācījāmies šķirot atkritumus, vācām makulatūru, mācījāmies mūsu zaļo solījumu- tika darbīgas un aktīvas šogad bija mūsu Rīcības dienas!

6-gadnieki Līgatnes dabas takās 27.10.2017.

Mūsu sešgadnieki kopā ar saviem vecākiem un brīvprātīgo jaunieti Lea Līgatnes dabas takās apciemoja dzīvniekus un iepazina Latvijas dabas daudzveidību.

Rudens balle ar lietussargiem 18.10.2017.

Dziesmas par krītošām lapām un rudens vitamīniem mijās ar jautrām rotaļām ar kastaņiem un akmentiņiem, gadījās "nejauši" iekāpt kādā peļķē, bet no nejaukā lietus varēja paslēpties zem krāsainiem lietussargiem. Bija jautri un interesanti!

Dzīvnieku aizsardzības diena 4.10.2017.

Starptautiskajā Dzīvnieku aizsardzības dienā pie mums ciemojās Latvijas Valsts robežsargi un viņu palīgi no Viļakas pārvaldes Kinoloģijas nodaļas . Ar nezūdošu interesi vērojām, kā kopā ar cilvēkiem strādā gudrie suņi.

Rotaļas ar Miķelīti 28.09.2017.

Miķeļdienu gaidot, bērni rotaļājās ar lapām, zīlēm, kastaņiem un čiekuriem, dziedāja dziesmas, minēja mīklas un pat spēlēja rudens orķestrī!

Olimpiskā diena 22.09.2017.

Olimpiskās dienas rītā priecīgi un apņēmības pilni kopā vingroja visi- gan lieli, gan mazi! Pēc tam bērniem sportiskas atrakcijas vadīja basketbola komandas "Buki" treneris Katrīnas un Kristīnes tētis Artūrs.

Lea sagaidīšanas pasākums 12.09.2017.

Mūsu brīvprātīgā Lea uzņemšanas pasākumā vadīja sportiskās aktivitātes, savukārt mājinieki, dziedot ģitāras pavadījumā, mācīja latviešu tautas dziesmas, rotaļas un valodu. Meitene saņēma daudz mīļu dāvanu no bērniem un pedagogiem un cienāja visus ar saldiem kārumiem.

Zinību dienas rotaļu rīts "Veram burvju durtiņas!" 01.09.2017.

Jaunais mācību gads mūsu bērnudārzā iesākās ar prieku par atkalredzēšanos pēc vasaras brīvdienām, bērnu smaidiem un jautrām muzikālām rotaļām!

Līgosvētki bērnudārzā 21.06.2017.

Katru gadu Jānīts nāca Savus bērnus apraudzīt: Vai ir lieli izauguši, Vai darbiņi padarīti! Līgo! Līgo!

Bērnu svētki Litenē 1.06.

1.jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, mūsu 5-6-gadnieki piedalījās novada bērnu svētkos "Laimīgā zeme" Litenes estrādē. Negantajam vējam spītējot, mūsējie braši dejoja un aktīvi darbojās radošajās darbnīcās.

Krājam veselības kilometrus!

Pirmdien, 29.maijā, Latvijas veselības nedēļu iesākām ar velodienu. Pašvaldības policistu un skolotāju pavadīti, bērni devās velobraucienā pa Gulbīšu parka celiņiem. Pēc tam sekoja dažādi veiklas braukšanas vingrinājumi bērnudārza teritorijā. Paldies atsaucīgajiem pašvaldības policistiem par piedalīšanos pasākuma organizēšanā!

Svinam Lieldienas 13.04.2017.

Ar šūpošanos, olu krāsošanu un ripināšanu, ar olu kaujām un jautrām rotaļām, lietum spītējot, Lieldienas mūsu bērnudārziņā ir nosvinētas!

Muzikāls pasākums "Gudrās pūces skola" 23.03.2017.

Atzīmējot starptautisko Meža dienu, Gudrā pūce aicināja bērnus uz muzikālu pasākumu, kurā visi meža iemītnieki- putniņi, zvēriņi, kukainīši- dziedot, klausoties un rotaļājoties papildināja zināšanas par norisēm mežā pavasarī. Pūce arī dāvināja bērniem medaļas un cienāja ar gardām meža dzērvenēm!

Gulbenes dzimšanas dienas svinības 23.02.2017.

Mazie gulbenieši savas pilsētas svētku dienas pasākumā droši deklamēja, skanīgi dziedāja un spēlēja, priecīgi rotaļājās un noslēgumā cienājās ar svētku kliņģeri. Daudz laimes Dzimšanas dienā, Gulbene!

Spilvenu balle 14.02.2017.

Sirsniņām rotājušies, kā jau Valentīndienā piederas, bērni no sirds priecājās Spilvenu ballē. Spilvenu fejas piedāvātie uzdevumi bija daudzveidīgi un neparasti, savukārt, Anabellas dāvātie našķi- saldi un garšīgi. Forša ballīte- teica bērni.

Prezentācija "Kartona kastes otra dzīve"

30.janvārī ar skaistu prezentāciju noslēdzās divu iepriekšējo nedēļu darbs- rotaļlietu izgatavošana no dažādām kartona kastēm. Visi darbi ir pārsteidzoši un brīnišķīgi! Lai bērniem prieks rotaļāties!

Pasaules Sniega diena 16.01.2017.

Nu nāciet un sāciet- ar jokiem caur kokiem: cik jauki laukā- sniegs tik tīrs! Var drāzties un gāzties, var velties un celties, un jāsaveļ vēl sniegavīrs... Šis dzejolītis lieliski raksturo mūsu sportisko aktivitāti Sniega dienā!


2016
Rotaļas sniegā 8.decembrī

Sniega pietika tieši tik ilgam laikam, lai paspētu pavizināties ar ragaviņām, uzcelt sniegavīru ģimeni, uzspēlēt hokeju un pat nedaudz pagaršot šo balto brīnumu ;) Bija jautri!

Mēs Latvijai

15.novembrī, sagaidot mūsu Latvijas svētkus, vēlreiz atskatījāmies uz Ekoskolu rīcības dienās paveikto un uzzināto. Mēs gribam, lai Latvijā gaiss ir tīrs, meži ir bez atkritumiem, lai aug ozolu birzis! Esam arī iemācījušies, ka katra mūsu rīcība ietekmē pasauli.

Ekoskolu rīcības dienas 2016

Gan rotaļnodarbībās, gan, darbojoties kopā ar lielajiem skolēniem no Gulbenes 2. vidusskolas un Gulbenes Valsts ģimnāzijas, mācījāmies saprast, ka katra mūsu rīcība ietekmē visu pasauli.

Rudens krāsas bērnu darbos

Izmantojot dažādus dabas materiālus, bērni kopā ar skolotājām rotaļnodarbībās ir radījuši brīnišķīgus mākslas darbus, kas mūsu rudeni dara priecīgāku un vēl krāsaināku!

Dzīvnieku draugu tikšanās 7.oktobrī

Dzīvnieku aizsardzības dienu svinējām kopā ar Ķepaiņu draugu kluba vadītāju, kā arī diviem brīnišķīgiem suņukiem- Čapiju un Marselu, kuri kopā ar savām saimniecēm Daigu un Ilutu bija atnākuši parādīt bērniem, ko ir iemācījušies!

Āra nodarbību diena

6.oktobrī iesaistījāmies starptautiskā aktivitātē "Āra nodarbību diena". Stiprais vējš nemaz netraucēja iepazīt un pētīt kokus sava bērnudārza teritorijā.

Miķeļdiena

Rotaļas, dejas un dziesmas, krāsainas lapas, zīles, kastaņi, lielākie dārzeņi, augļi un ogas, kādi izauguši mūsu dārzos- tāda bija mūsu ražas svētku diena!

Velodiena 14.09.2016.

Esam īsti riteņbraucēji- zinām drošības noteikumus, protam gan ātri braukt un veikli pārvarēt dažādus šķēršļus, gan draudzīgi dalīties, ja kādas savs braucamrīks palicis mājās!

Zinību diena 01.09.2016.

Jaunais mācību gads mūsu bērnudārzā iesākās ar jautrām rotaļām un dejām kopā ar draugiem no meža- zaķēnu, lāci, vilku un alnīti.

Projekta ''Ēdam atbildīgi" pilotgada noslēguma pasākums

Piepūšamās atrakcijas, tautas deju koncerts, tiešā pirkšana, pavasara vitamīnu zupa, aktivitātes grupu laukumos- tāds bija mūsu ekoskolas mācību gada noslēguma pasākums, jo visi gadu cītīgi strādājām vides izglītības projektā .

Lielā talka grupu laukumos 22.aprīlī

Lietus un vējš talciniekus nebiedē! Grupu laukumos bērni strādā kopā ar vecākiem, lai mūsu apkārtne kļūtu vēl košāka!

24. martā- Lieldienas klāt!

Kas par krāsām- košas, košas! Kas par olām- raibas, raibas! Kas par dienām- lielas, lielas! Lieldienas!

Amatnieku nedēļas darbi

No 29. februāra līdz 4. martam, Amatnieku nedēļas laikā bērni darbojās kopā ar kokapstrādes meistaru Arvi Rubeni un Gulbenes 2. vidusskolas 9. klases skolēniem, kuri rosināja un palīdzēja darināt jaunas lietas no džinsu auduma.

Meteņbērni spēkojas

Tāpat kā dabā ziema cīnās ar pavasari, 18. februārī arī bērni spēkojās- kurš veiklāks, kurš izturīgāks, kurš stiprāks, kurš jautrāks. Kas uzvarēja? Pavasaris, protams!

Mini, mini mīkliņu, manu draudziņ!

27. janvārī radošā un priecīgā gaisotnē bērni viens otram uzdeva muzikālas, ritmiskas, domājamas un zīmējamas mīklas. Saliekot prātus kopā, tās visas tika arī atminētas!

Rotaļas sniegā

12. janvārī, kad sals vairs nebiedē, ar prieku nododamies rotaļām sniegā. Vizināšanās ar ragaviņām, sniega eņģeļu veidošana, sniega celtņu krāsošana patīk visiem! Tikai sniega gan vēl pamaz. Tādēļ lūdzam- Sniega māte, sūti mums sniegu vēl un vēl! Lai prieki turpinās!


2015
Skaņu pasaule

Rotaļu rīts "Skaņu pasaule" 01.04.2015.

Līgosvētki

19. jūnijā kopā ar brīvprātīgo jaunieti Christin un viņas vecākiem ielīgojām Jāņus.

Rotaļu rīts "Bērnudārziņ, sveicināts!" 01.09.2015.

Jaunais mācību gads mūsu bērnudārzā iesākās ar rotaļu rītu.

Sportojam kopā ar ģimenēm

Piektdien, 11. septembrī, Eiropas sporta nedēļas noslēgumā aizrautīgi sportojām visi- gan mazie, gan lielie!

Miķeļdienas Maizes svētki

29. septembī notika Miķeļdienas Maizes svētki ar dziesmām, dejām, jautrām rotaļām, mīklu minēšanu un, protams, garšīgu cienastu svētku noslēgumā. Šis bija pirmais projekta "Ēdam atbildīgi" pasākums.

Zaļie svētki

5. oktobrī , esot kopā gan maziem, gan lieliem, ar jautrām dziesmām un dejām, ar Zaļo solījumu un daudzkrāsainiem burbuļiem, ar zaļo zupu zaļajā ēdamistabā tika pacelts starptautiskais Ekoskolas Zaļais karogs!

Rotaļu rīts Latvijas svētkos

17. novembrī, Valsts svētkus gaidot, notika latviešu tautas rotaļu rīts. Tautas dejas mijās ar rotaļām, bērni spēlēja mūzikas instrumentus un vēlēja: Daudz laimes Dzimšanas dienā, Latvija!